Zámečník/svářeč–1směna-n. bonus 20.000Kč(až 33.000Kč) #1406 Kupařovice

Lokalita pracoviště: Kupařovice, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Výuční list / SŠ vzdělání – strojírenské obory,
* praxe na pozici zámečník/ svářeč,
* manuální zručnost,
* znalost čtení technické dokumentace výhodou,
* praxe se svářením CO2 (svářečský průkaz EN -ISO 9606-1 135 výhodou),
* samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme

* Nástupní bonus 20.000,-Kč,
* zázemí české stabilní společnosti s přátelským kolektivem spolupracovníků,
* pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost spolupráce na ŽL,
* jednosměnný provoz, pracovní doba 06:00 - 14:30,
* možnost rozšíření svářečské kvalifikace,
* odpovídající finanční ohodnocení (až Kč 33.000,--),
* propracovaný systém firemních benefitů (stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti, 25 dní dovolené, jubilejní odměna, věrnostní bonus, vánoční příspěvky, roční navyšování mezd, firemní akce a mnoho dalšího….),
* místo výkonu práce: Kupařovice.

Náplň práce

* Zámečnické a svářečské práce při výrobě ocelových svařenců z černé oceli.

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

120 00 Praha 2 – Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Karolová