Mzdová/mzdový účetní - centrum Pardubic - nástup možný ihned Pardubice

Plat: 27000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jsme společnost Enter-Prise Sorting, s.r.o., působící v oblasti kontroly kvality výrobků v automobilových závodech po celé ČR.

Pro naši centrálu v Pardubicích hledáme kolegu/kolegyni na pozici: MZDOVÝ ÚČETNÍ/MZDOVÁ ÚČETNÍ.

Vaše náplň práce:
- komplexní zajišťování mzdové agendy všech zaměstnanců (pracovníci na HPP, DPČ i DPP)
- zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti, pojistného na sociální a zdravotní pojištění, výpočet a provádění srážek ze mzdy, stravenky a zaměstnanecké benefity
- vedení mzdové evidence a výkaznictví, statistik
- komunikace s oprávněnými institucemi

Požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru

- alespoň 1 rok praxe v komplexním vedení mzdového účetnictví

- znalost práce na PC (MS Office, internet, mzdový účetní program Pamica výhodou)

- výborná znalost mzdové legislativy

- pečlivost, spolehlivost a příjemné vystupování

- nástup možný ihned nebo dohodou

Nabízíme:

- samostatnou a zajímavou práci

- pracoviště v příjemném kolektivu v centru Pardubic

- kompletní zaškolení

- stravenkový paušál

- služební mobil a notebook

- možnost dalšího vzdělávání

- zajímavé finanční ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- firemní benefity a příspěvky na penzijní připojištění

- jsme baby a dog friendly office :-)

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis emailem na kontakt v tomto inzerátu.

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Žitavská 234
Liberec
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Bulisová