Montážní pracovník - 2 směny, až 31.000Kč- kmen Brno

Plat: 25000 - 31000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Popis pozice
Jste manuálně zruční? Nebo naopak máte zkušenost spíš ve skladu?

Dokážete si například složit nábytek podle přiložených návodů?

A hlavně si hledáte práci na 2 směny?

Rozšiřujeme nyní stabilní tým o šikovné pracovníky. Nástup je přímo do kmene firmy sídlící ve Slatině.

Pracovní doba je pouze od pondělí do pátku (6:00 - 14:15. 13:45 - 22:00)

Nabízíme
nástupní mzdu 27.000 - 31.000Kč
bonusová složka podle docházky
nástup přímo do kmene společnosti
25 dnů dovolené
celkem 45 minut přestávka (15 minut navíc proplacená)
dotované obědy (od 30kč)
nápoje na pracovišti zdarma
možnost multisport karty
přátelská atmosféra a pohodový kolektiv
odměna za doporučení kolegy až 50 000 Kč
práce v moderní vytápěné hale
možnost dodělání průkazu VZV

Požadujeme
SOU/SOŠ
manuální zručnost (práce s ručním nářadím)
na skladovou pozici: zkušenost práce ve skladu, VZV není podmínkou
práce s technickými výkresy - výhodou

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková