Směnový vedoucí údržby Kojetín

Lokalita pracoviště: Kojetín, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Směnový vedoucí údržby
V přerovském okrese se nyní buduje nové distribuční centrum, resp. jedna z nejmodernějších průmyslových hal v CEE regionu se špičkovými technologiemi a s velkou mírou robotizace a automatizace.

Ve spolupráci s naším klientem, globální úspěšnou společností zabývající se především internetovým obchodem a následnou distribucí, hledáme Směnového vedoucího údržby (m/ž).
V této roli budete z velína, kde se na více monitorech sleduje provozní stav především manipulativní techniky, udělovat práci dalším technikům ve směně.
Dále plánovat preventivní údržbu a v případě potřeby i rychle reagovat s reaktivní údržbou.

co vám nabídneme
* skvělá příležitost působit v moderním prostředí nové progresivní generace distribučních center
* nadstandardní finanční podmínky
* zázemí opravdu silné a stabilní světové společnosti
* příplatky za směnnost, noční, nepřetržitý provoz
* stravenky, multisport karty
* 25 dní dovolené

co od vás očekáváme
* min. SŠ technické vzdělání např. v oblastech elektro, mechanik, automechanik…
* schopnost vedení menšího týmu techniků, delegovat úkoly, hledat řešení případných problémů
* ochotu k směnnému režimu 12h směn (krátký/dlouhý týden, včetně nočních)
* komunikativní znalost Aj (pro výběrové řízení i běžný provoz)

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Haruda