Operátor / Operátor ručního pájení Brno

Plat: 24500 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Ochotu pracovat na směny
- Základní manuální zručnost – zkušenost s pájením výhodou
- Schopnost pracovat podle pracovních postupů
- Schopnost učení se novým věcem - zaučíme na vše potřebné
- Zvládání práce v kolektivu

Nabízíme

- Fyzicky nenáročná práce pro muže i ženy v neprašném klimatizovaném prostředí
- Nástupní mzda od 24.500,- Kč (plus příplatky)
- Meziroční navyšování mzdy + růst mzdy podle toho co se naučíte
- Nadstandardní příplatek za noční směnu, min. 50Kč/hod.
- Benefitní systém Cafeteria (flexipassy v hodnotě 4500Kč/ročně)
- 5 týdnů dovolené
- Dotované stravování v závodní jídelně (55% z ceny jídla hradí zaměstnavatel)
- Příspěvek na penzijní připojištění (až 7.000 Kč/rok)
- Kvalitní zaškolení na vizuální kontrolu a pájení
- Možnost kariérního postupu - operátorem nemusíte být na věky
- Velké parkoviště i parkování pro kola, autobusová zastávka pár kroků od závodu

Náplň práce

Ve výrobě se setkáte s těmito operacemi:

- Předmontáž součástek pro výrobu
- Kompletace výrobků na výrobní lince (ventily a desky plošných spojů)
- Obsluha výrobních strojů a zařízení
- Testování a balení výrobků
- Pájení mikroperem (pouze na elektro části výroby)
- Vizuální kontrola

ADEMCO CZ, s.r.o. - Resideo

Kontaktní osoba:
Alena Bařáková