Obchodní zástupce pro digitální technologie Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, která poskytuje digitální technologie průmyslovým podnikům, které pomáhají řešit různé obchodní, strategické výzvy a usnadňují plánování výroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro digitální technologie.

Náplň práce:

* Vyhledávání a získávání kontaktů nových zákazníků
* Rozvoj obchodních příležitostí
* Obchodní prezentace a samostatná jednání s klienty
* Tvorba individuálních nabídek pro zákazníka
* Vedení obchodních příležitostí a udržení komunikace se zákazníkem
* Udržování dlouhodobých vztahů s klientem za účelem dalších obchodních příležitostí

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání, výhodou je technický směr
* Češtinu jako rodilý mluvčí
* Angličtinu na komunikativní úrovni – slovem i písmem
* ŘP skup. B
* Zájem o IT technologie
* Reprezentativní vystupování na vysoké úrovni
* Obchodní duch a velmi dobré komunikativní a prezentační schopnosti
* Praxe na obchodní pozici - výhodou
* Zkušenosti z výrobního podniku vítány
* Schopnost týmové spolupráce
* Časovou flexibilitu
* Zodpovědný přístup, schopnost dotahovat věci do konce, vytrvalost

Nabízíme:

* Zázemí silné prosperující společnosti
* Práci na HPP v příjemném pracovním prostředí
* Zajímavé mzdové podmínky + podíl z dosažených výsledků
* Flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* Služební auto, notebook, mobil i pro soukromé účely
* Účast na firemních akcích
* Místo výkonu práce: Praha nebo Liberec - kandidát si může vybrat
* Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Auto i pro soukromé účely
- Provize z prodeje
- Mobilní telefon
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Dovolená 5 týdnů
- Firemní akce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant