Chief/Independent Accountant Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, jednu z předních světových společností v oblasti ortopedie, artroskopie a sportovní medicíny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Chief/Independent Accountant.

Náplň práce:

* Samostatné zastřešení veškeré účetní agendy
* Výpočet, vytvoření a odeslání všech místních českých a slovenských přiznání k DPH
* Komunikace s úřady, auditory a zákazníky
* Podpora při auditu na konci roku
* Kontrola došlých faktur a jejich schválení před zaúčtováním
* Zpracování a zaúčtování faktur do účetní knihy
* Odpovídat na dotazy ostatních oddělení týkajících se došlých faktur
* Odsouhlasovat pohledávky a závazky
* Asistence při měsíčních/kvartálních/ročních uzávěrkách, výkazech pohledávek
* Zpravování složek a dokumentů důkladně a přesně v souladu se zásadami společnosti a účetními postupy
* Vystavování denních bankovních výpisů, zadávání transakcí
* Pravidelný reporting a další ad hoc úkoly

Požadavky:

* SŠ/VŠ v oboru účetnictví nebo v příbuzném oboru
* 3-5 let praxe v účetnictví
* Znalost zpracování DPH a daňovou legislativu (ČR + EU)
* MS Dynamics (SAP výhodou)
* AJ na pokročilé úrovni podmínkou (denní komunikace s klienty telefonicky, po emailu)
* NJ výhodou
* Pokročilá znalost Excel, Word
* Zkušenosti s controllingem a auditem výhodou
* Samostatnost, orientace na detail, profesionální vystupování, organizovanost

Nabízíme:

* Velice zajímavé mzdové ohodnocení odvíjející se od praxe a šíře znalostí
* Výborná pracovní atmosféra v menším kolektivu s plochou organizační strukturou
* Mezinárodní prostředí
* Školení, možnost profesního růstu
* Roční finanční bonus
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Multisport karta
* Příspěvek na stravování
* Místo výkonu práce: Praha 20 - Horní Počernice
* Možnost nástupu dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant