Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář Holice

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Holice, Královéhradecký
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technické vzdělání a praxe na obdobné pozici ve výrobě.
Ochota pracovat ve dvousměnném a případně i třísměnném provozu.

Nabízíme

Stravenky
Nadstandardní počet dní dovolené
Zajímavé finanční ohodnocení
Práce v čistém a moderním prostředí.
Rodinný charakter firmy se spokojenými zaměstnanci.
Mzda v rozmezí 28-35.000,- hrubého dle konkrétní pozice a směn. Čistý příjem cca 26-28.000 a v případě třísměnného provozu i výše.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude převážně seřizování strojů a jejich preventivní údržba.
Práce s poloautomatickými i automatickými linkami, plnící linky, míchací stroje.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853