Fajn práce ve výrobě, i bez praxe Kutná Hora

Plat: 17580 - 20950 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Popis pozice
Hledáte novou práci nebo chcete změnu? Rádi pracujete manuálně a záleží vám na pracovním prostředí a dobrém kolektivu? Pak jste právě vy vhodným pracovníkem pro předního dodavatele tabákových výrobků.
Náš významný klient je leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí.
Prodává šest z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě. V kutné Hoře má továrnu, která hraje klíčovou roli v úspěchu.
Chcete zjistit, jak tato továrna, která vyrábí pro celý svět funguje? Tak neváhejte a přihlašte se!

Co vám nabídneme
Nabízíme měsíční mzdu po zapracování až 20 950 Kč bez příplatků
Směnný příplatek až do výše 4500 Kč/měsíc
Každoroční navyšování mzdy
Příplatky za práci v noci, o víkendech a státních svátcích
Příspěvek na stravování 75 Kč/den
5 týdnů dovolené
4 kompenzační dny nemoci “Sick days” nad rámec dovolené
Možnost kariérního růstu, při oboustranné spokojenosti možnost přestupu do kmene klienta
V případě zájmu o brigádu Vám nabízíme 108-129 Kč/hod a k tomu příplatky 10% za práci o víkendu

Co od vás očekáváme
Spolehlivost a zodpovědnost
Samostatnost a flexibilitu
Schopnost a ochota učit se
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu 12 hodinové směny (ranní/noční) - krátký + dlouhý týden
Jste týmový hráč

Jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Závůrková