Vedoucí půjčovny stavebních strojů - Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Budete mít na starost půjčovnu v Olomouci, komunikovat s klienty, starat se o administrativu, ceny pronájmů apod.
Pokud jste technicky zdatný/á a máte obchodního ducha, pošlete mi svůj životopis!

Práce je vhodná třeba pro přijímací techniky z pole stavební a zemědělské techniky, manipulační techniky a dalších podobných oborů.
- atraktivní finanční ohodnocení a platový růst v souvislosti s přebíráním pracovní pozice, navýšení mzdy po zapracování
- dlouhodobou spolupráci, pestrou náplň práce a super kolektiv
- pestrou škála benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, školení a další)

Nabízíme

- řízení půjčovny se stavební technikou (malé stavební stroje - vibrační pěchy, vibrační desky, válce, bourací kladiva, kompaktní stroje - bagry, nakladače, dumpery)
- komunikace s klienty, předvádění strojů na středisku a při předávání strojů
- kompletní obchodní případy (zpracovávání cenových nabídek, evidenci zakázek, objednávky, faktury atd.)
- reporting společnosti, vedení pokladny a zpracování podkladů pro účetní odd.

Náplň práce

- technické vzdělání – strojírenské, mechanické obory vítány
- obchodní duch, komunikativnost a příjemné vystupování, protože budete komunikovat s klienty o strojích
- organizační schopnosti
- výhodou bude, pokud se aspoň trochu domluvíte v AJ nebo NJ s klientem nebo na školení nebo alespoň zvládnete čtení v dokumentaci

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328