Vedoucí zákaznického servisu - až 60 000 CZK Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, obchodní společnost se zahraničním působením, nyní obsazujeme výše uvedenou pozici. Jestli se domluvíte anglicky, máte praxi s vedením alespoň menšího týmu lidí, pro-zákaznický přístup a zkušenost ze zákaznického servisu, tak hledáme právě Vás!
- budete vést tým zákaznického servisu
- spolupráce s externími dodavateli
- nastavování procesů
- odpovědnost za plnění plánů
- komunikace s klienty

Nabízíme

- kandidát by měl mít ukončené alespoň SŠ vzdělání
- pro-zákaznický přístup, týmový hráč
- schopnost motivovat, vést tým
- dobrá znalost angličtiny z důvodu denního využití i mluvenou formou

Náplň práce

- práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
- benefity (multisport karta, penzijní připojištění, stravenkový paušál, aj.)
- 5 týdnů dovolené
- prémie dle plnění plánů

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kolářová