Obsluha čerpací stanice HPP České Budějovice

Plat: 20000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

MOL Česká republika je součástí Skupiny MOL, mezinárodní ropné a plynárenské společnosti. V českém petrolejářském průmyslu patří mezi vedoucí společnosti a s více než 300 čerpacími stanicemi provozuje druhou největší síť na českém trhu.

V současnosti hledáme pro naši pobočku v Českých Budějovicích, vhodné kandidáty na pozici Obsluha čerpací stanice HPP.

Náplň práce:

* Obsluha čerpací stanice HPP

Požadavky:

* Požadované vzdělání vyučen, vyučen s maturitou

* Příjemné a milé vystupování

* Zdravé pracovní nasazení

* Komunikativnost

Co klient nabízí:

* Práci na HPP

* Nepřetržitý provoz - 12hodinové směny

* Krátký a dlouhý týden
• Práci v příjemném prostředí a milém kolektivu
• Lokalita pracoviště – České Budějovice

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   727 931 009