Technická podpora vedoucího servisu Solnice

Lokalita pracoviště: Solnice, Královéhradecký
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

praxi a zkušenost s vedením zaměstnanců a technických týmů
praxi v oblasti servisní činnosti (opravárenské a servisní dílny)
zkušenost s jednáním se zákazníky a klienty
vzdělání technického směru
řidičský průkaz sk. B
znalost práce s PC
schopnost samostatné práce
přirozenou autoritu a smysl pro humor
spolehlivost a chuť pracovat
příjemné vystupování a komunikační schopnosti
vysoké pracovní nasazení
znalost základů angličtiny výhodou

Nabízíme

NADSTANDARDNÍ VÝDĚLEK + BENEFITY
moderní pracovní prostředí vybavené nejnovější technikou
tým sehraných servisních techniků
možnost seberealizace a dalšího odborného růstu
zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející rodinné firmy s 28-letou historií
práci na HPP
jednosměnný provoz
neagenturní přístup
různorodou práci, která Vás bude bavit
příspěvek na stravování
slovo, co opravdu platí

Náplň práce

Náplní práce je plánování servisní činnosti v oblasti oprav a preventivních kontrol manipulační a komunální techniky ve spolupráci s vedoucím servisu, řízení práce servisních techniků, vytipovávání náhradních dílů, tvorba cenových nabídek, objednávek a zakázek, komunikace se zákazníky a servisními techniky, logistické plánování cest.
Pracoval jste někdy v oblasti servisu a oprav automobilů nebo strojů? Máte zkušenost s řízením spolupracovníků? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Auto SAS s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Folkmanová