Dentální hygienista/ka Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, silně se rozvíjející zdravotnické kliniky v Praze, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Dentální hygienista/ka.

Náplň práce:

* Péče o klienty
* Zajištění chodu ordinace

Co za to od Vás požadujeme?

* Zájem o obor a chuť se stále vzdělávat
* VOŠ pro DH
* Proklientský přístup a empatii

Co Vám můžeme nabídnout?

* Nadstandardní a motivační ohodnocení formou podílu na zisku
* Moderní ordinaci
* Možnost práce s EMS přístrojem
* Dostatek objednaných klientů
* Plnou spolupráci recepce
* Úzkou spolupráci s parodontologem
* Slevy na služby stomatologie, gynekologie a urologie (také pro rodinné příslušníky)
* Multisport kartu
* Pravidelné odborné školení
* Podporu ve vzdělávání ve formě příspěvků
* Firemní sim kartu s tarifem i pro osobní účely
* Rodinnou atmosféru a zkušený tým, který Vás podpoří
* Zázemí moderní stabilní kliniky
* Výbornou dostupnost MHD
* Práci na hlavní úvazek i částečný úvazek
* Práci i na pár hodin týdně (jako doplněk k současnému zaměstnání)
* Možnost výběru pracoviště Praha 8 - Karlín, Praha 2 - Wilsonova, Praha 4 - Chodov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Vzdělávací kurzy, školení
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Příspěvek na vzdělání

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant