Obchodní zástupce pro Prahu Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která na českém trhu distribuuje profesionální kosmetickou péči, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro Prahu.

Náplň práce:

* vyhledávání nových velkoobchodních zákazníků, poskytování profesionálního servisu stávajícím zákazníkům
* organizace eventů a obchodních a marketingových akcí ve svěřeném regionu
* prezentace produktů a obchodních nabídek u velkoobchodních zákazníků
* zaškolení velkoobchodních zákazníků dle pracovních postupů s prodávanou kosmetikou
* poskytovaní konzultací a poradenství velkoobchodním zákazníkům k prodávaným produktům
* uzavírání objednávek se zákazníky
* organizace školení a obchodních a marketingových eventů pro zákazníky ve svěřeném regionu

Požadujeme:

* kosmetička nebo pozitivní vztah k oboru kosmetika
* znalost základních principů péče o pleť
* komunikační a prezentační dovednosti
* reprezentativní vystupování
* vysoké pracovní nasazení
* ochotu cestovat
* řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto (není podmínkou)
* zkušenosti s prodejem profesionální kosmetiky výhodou

Nabízíme:

* spolupráci na IČO nebo HPP
* práci s prémiovou kosmetikou
* možnost osobního a profesního růstu
* vyškolení a přípravu obchodního zástupce na úspěšné působení u klientů
* zajímavé finanční ohodnocení
* bonusový a motivační program
* místo výkonu práce: Praha
* možnost nástupu ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Vzdělávací kurzy, školení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant