Office manažer/ka Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, silně se rozvíjející zdravotnickou kliniku v Praze, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Office manažer/ka.

Náplň práce:

* asistence a podpora napříč společností (vedení společnosti, vedoucí pracovníci a celá oddělení např. obchod, nákup, HR, klientský servis, laboratoř)
* podpora při inventurách zboží a majetku společnosti
* tvorba reportů a podkladů pro vedení společnosti
* zajištění chodů kanceláří, objednávání zboží (kancelářské potřeby, IT aj.) dle potřeb kanceláří
* tvorba zápisů z porad a zasílání zápisu zúčastněným zaměstnancům
* evidence a shromažďování a následné rozdělování pošty pro vedení společnosti
* příjem návštěv, obchodních partnerů pro kancelář vedení společnosti
* všeobecná administrování činnost
* tvorba dávek pro zdravotní pojišťovny a jejich evidence
* komunikace se zdravotními pojišťovnami a úřady (např. magistrát atd.)
* částečná správa interního portálu
* formátování a úprava firemních dokumentů
* evidence dlužníků z řad klientů a jejich aktivní oslovování

Požadujeme:

* min. SŠ vzdělání
* flexibilitu, zodpovědnost a pečlivost
* velmi dobré komunikační schopnosti
* základní organizační schopnost
* profesionální a reprezentativní vystupování
* proaktivní přístup
* ovládat kancelářské programy (word, excel, powerpoit)

Nabízíme:

* HPP i DPP
* firemní telefon a notebook pro soukromé účely
* sickday
* možnost kariérního růstu
* flexibilní pracovní doba
* vysoce profesionální prostředí v zajímavém oboru zdravotnictví
* nástup možný ihned
* místo výkonu práce Praha 8 – Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zdravotní volno/sickdays

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant