Specialista logistiky (M/Ž) Kutná Hora

Lokalita pracoviště: Kutná Hora, Středočeský
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je silná výrobní společnost v okrese Kutná Hora. Aktuálně rozšiřují svůj tým logistiky.
Hledáme zkušené kandidáty na pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.

Požadavky:

* min. SŠ vzdělání

* zkušenost na obdobné pozici v oblasti automotive

* znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou

* znalost MS Office, SAP výhodou

* samostatnost a pečlivost a spolehlivost

* dobré komunikační a organizační schopnosti

Vaše úkoly:

* denní komunikace se zákazníky

* zpracování potvrzení zakázek

* zabezpečení včasných dodávek zákazníkovi

* podílení se na tvorbě výrobního plánu

* kontrola skladových zásob

* zajištění toku materiálu

Nabízíme:

* zázemí dlouhodobě stabilní společnosti

* zajímavou práci v dynamickém prostředí

* neustálý rozvoj a vzdělávání

* odpovídající finanční ohodnocení

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na dopravu

* poukázky na volnočasové aktivity

* závodní stravování

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Vítová   722 921 096