Back Office Specialist s francouzštinou Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Staňte se součástí společnosti, kde se vymýšlí a vyrábí originální, kreativní a užitečná řešení, které používají děti i dospělí po celém světe. Na pozici Back Office Specialist budete komunikovat se zákazníky a kolegy s francouzsky mluvících zemí.

co je na společnosti zajímavé?
 je lídrem  na světovém trhu od USA po Čínu.
většina produktů se vyrábí v Česku a odsud se vyvážejí a instalují po celém světě
velká část vývoje a designu je právě v Brně

náplň práce:
práce s CRM systémem
vytváření / aktualizace nabídek v systému Navision
uvolňování objednávek v systému Navision
dokumentace a fakturace
kontrola plateb
denní kontakt s kolegy ze zahraničí
přímý kontakt s našimi zákazníky a dodavateli zejména e-mailem
spolupráce s technickým a logistickým oddělením

co vám nabídneme
práci ve stabilní mezinárodní společnosti, která neustále roste a sílí
5 týdnů dovolené
bezvadný tým
možnost podílet se vzniků produktů, které milují děti a hraví lidé po celém světě
Multisport, jazykové kurzy, dotované stravování, firemní akce
pracoviště Brno-Slatina

 co od vás očekáváme
středoškolské / vysokoškolské vzdělání
zkušenosti na podobné pozici (zákaznický servis, logistika, administrativa....)
velmi dobrá znalost angličtiny a francouzštiny
zkušenosti s ERP systémem jsou výhodou

 jak se přihlásit
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Kinclová