Brigáda - 132Kč/hod - Brno Slatina - 5 dnů v týdnu

Plat: 132 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Popis pozice
Hledáte brigádu v čistém a tichém prostředí?

Jste rádi, když nejste celý den na nohou, ale můžete se i posadit?

Podmínka je chodit do práce od pondělí do pátku minimálně do konce roku a střídat vždy po týdnu ranní, odpolední na noční směnu.

Střídání směn po týdnu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Náplní práce je:

testování výrobků
obsluha strojů. odebírání produktů
lepení etiket, balení

nabízíme
132kč na hodinu
spolupráci na DPČ
čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí
výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
možnost pracovat na stejné směně s vašim známým nebo rodinným příslušníkem
dotovaná strava
hlídané parkoviště v areálu společnosti
možnost přechod na HPP
příplatek za noční

požadujeme
manuální zručnost
věk 18 +
pracovitost
dobrý zrak
schopnost práce v kolektivu
umět pracovat podle manuálu

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková