Pracovník stavebního provozu - přípravář - stavební technik Praha 5 - Radotín

Lokalita pracoviště: Praha 5 - Radotín, Plzeňský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ (obor TZB, či příbuzný) - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• samostatnost, organizační schopnosti
• znalost práce na PC
• schopnost komunikace
• pečlivost a důslednost

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti
• samostatnou tvůrčí práci
• možnost zvyšování kvalifikace
• flexibilní pracovní dobu
• příjemný kolektiv

Místo práce: Praha 5 - Radotín

Termín nástupu: leden 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: v.caloudova@jr-klima.com

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 16. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JR Klima s.r.o. s rodinným zázemím, kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb, jež se opírá o dlouholeté zkušenosti zakladatelů společnosti v oborech technického zařízení budov.

Více informací o společnosti naleznete na www.jr-klima.com.

Náplň práce:
• práce s technickou dokumentací
• příprava nabídek
• příprava a realizace staveb TZB
• zajišťování materiálu a koordinace dodávek
• vedení příslušné dokumentace
• zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
• jednání s klienty

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719