Asistent / asistentka ředitele územní památkové správy Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání s maturitou
• min. dvouletou praxi na obdobné pozici
• nadstandardní uživatelskou znalost MS Excel a MS Word a MS Outlook
• znalost pravidel českého jazyka včetně pravidel pro úpravu dokumentů
• pečlivost
• příjemné vystupování
• komunikační dovednosti
• schopnost samostatného řešení problémů a ochotu učit se nové věci
• týmová spolupráce
• trestní bezúhonnost
Výhodou:
• praxe z příspěvkové organizace nebo veřejné správy

Nabízíme

• platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (max. 9. platová třída)
• pracovní poměr na dobu 1 roku s možným prodloužením na dobu neurčitou
• pět týdnů dovolené
• mobilní telefon s výhodným tarifem
• peněžitý příspěvek na stravování
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• zajímavou práci v přední kulturní a výzkumné instituci v prostředí kulturní památky
• volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Místo práce: Praha (pracoviště Sabinova ul. Praha 3)

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail), motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jadrna.jana@npu.cz

Národní památkový ústav je oprávněn zrušit výběrové řízení bez udání důvodu.
Případné dotazy směřujte na:
Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze
personální oddělení, Ing. Jana Jadrná, jadrna.jana@npu.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 16. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, se sídlem Sabinova 373/5, 130 00 Praha 3.

Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Ve správě Národního památkového ústavu je rovněž unikátní soubor státních hradů, zámků a jiných památkových objektů.

Ředitel NPÚ, územní památkové správy v Praze vypisuje výběrové řízení na pozici:
asistent/ka ředitele územní památkové správy

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719