Směnový mistr výroby Rohatec

Lokalita pracoviště: Rohatec, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, výrobce cukrovinek, hledáme nového kolegu na pozici Směnový mistr výroby.

Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy s potravinářským zaměřením.

Náplň práce:

* Řízení a koordinace týmu výrobních operátorů na směně (cca. 30 pracovníků)
* Odpovídá za kvalitní výrobu, rozdělení lidí do směn, zaškolování nových pracovníků
* Odpovídá za plnění výrobního plánu, plnění nastavených norem
* Zajišťuje interní požadavky na vstupní suroviny a materiál
* Odpovídá za dodržování BOZP , hygienických a potravinářských standardů
* Záznamy / evidence výroby (v informačním systému)
* Pracuje ve směnném provozu (3 směny)

Požadujeme:

* Vzdělání SOU/SŠ; ideálně potravinářského nebo technického zaměření
* Samostatnost, zodpovědnost
* Organizační zdatnost
* Zkušenost s vedením týmu
* Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou
* Flexibilitu pro 3-směnný provoz

Nabízíme:

* Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
* Příplatky za víkendy, svátky, noční služby
* Proplácení přesčasů
* Pravidelné odborné školení
* Příležitost k profesnímu růstu
* Práci v přátelském kolektivu
* Příspěvek na penzijní připojištění / Cafeterie
* Týden dovolené navíc
* Závodní stravování
* Měsíční bezplatný příděl cukrovinek
* Nástup dohodou, možno ihned
* Místo výkonu práce: Rohatec

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Dovolená 5 týdnů
- Závodní stravování
- Kafetérie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant