Nákupčí - hutní materiál Hradec Králové

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ/SŠ strojního nebo technického směru
- znalost čtení technické a výkresové dokumentace
- praxe na obdobné pozici, automotive výhodou
- NJ/AJ na komunikativní úrovni (oba jazyky výhodou)
- komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost
- MS Office – uživatelská znalost
- řidičský průkaz

Nabízíme

- zázemí dlouhodobě prosperující české výrobní společnosti v oboru automotive
- jistota stabilního zaměstnání
- zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, závodní jídelnu v areálu
společnosti, příspěvek na stravování)
- sleva na firemní výrobky

Kdy můžete nastoupit?
- Ihned nebo dohodou

Náplň práce

- nákup materiálu, polotovarů, výrobků a služeb
- poptávky a cenové nabídky
- kontrola stavu zásob a plnění vystavených objednávek
- odpovědnost za včasné dodávky objednaných materiálů
- hodnocení dodavatelů
- sledování cenového vývoje dodavatelů

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853