.NET Developer - vývoj Dynamics 365 pro top100 firem Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Láká vás reálný vývoj Microsoft řešení s kvalitním zázemím významné technologické společnosti - hlavního partnera Microsoft?
Máte zkušenosti v .NET vývoji a zájem naučit se Dynamics 365 a další Microsoft technologie?
Chcete se podílet na rozmanitých projektech pro top 100 firem a kariérně růst v mezinárodním prostředí?
ANO?!
Neváhejte a zašlete nám váš životopis.

Na co se můžete těšit?
   •  Působení u hlavního partnera Microsoft. Budete se podílet na vývoji a implementaci Dynamics 365 pro TOP100 společností
   •  Spolupráce v týmu s analytiky a vývojáři – čeká na vás návrh, vývoj a úpravy Dynamics 365 a přidružených MS technologií a integrace do komplexní infrastruktury
   •  Technologie: Vývoj postavený na C#, .NET, Javascript, Typescript, Angular, MS SQL a dále Azure, PowerBI, Active Directory, SSRS, SSAS a další
   •  Bude součástí mezinárodního týmu zaměřeného na Dynamics 365 - získáte u nás mezinárodní technologická školení a MS certifikace přímo od výrobce

Co u vás oceníme?
   •  2+ let zkušeností s .NET vývojem a znalost webových aplikací - oceníme i zkušenější kandidáty
   •  Chuť učit se a rozvíjet - zaškolíme vás na Dynamics 365 a poskytneme řadu certifikací na MS technologie
   •  Baví vás inovace a nové technologie, máte analytické myšlení a láká vás mezinárodní prostředí a působit na zajímavých projektech
   •  Angličtina – komunikativní úroveň - u nás ji využijete na denní bázi

A co vám nabízíme?
   •  Možnost být součástí zkušeného týmu pro hlavního partnera Microsoft zaměřeného na Dynamics 365 technologie a jejich implementaci pro největší firmy v regionu
   •  Rozvíjet své schopnosti na významných projektech a vidět reálné výsledky své práce
   •  Certifikace a vzdělávání - mezinárodní MS certifikáty a školení
   •  5 týdnů dovolené
   •  Firemní neformální akce, možnost vycestovat do zahraničí
   •  Mnoho dalších benefitů: sick days, stravenky, penzijní a životní připojištění, placené přesčasy, velké slevy u partnerských společností a další

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Aneta Jeschke