Vývojový konstruktér (m/ž) okres Tachov

Lokalita pracoviště: okres Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Technické vzdělání podmínkou - elektrotechnické nebo strojírenské
* Znalosti z oblasti tvorby mechanické nebo elektro konstrukční dokumentace
* Znalost 3D SW – SolidWorks a E-Plan 8 výhodou
* Znalost systému SAP
* Znalost Aj nebo Nj na komunikativní úrovni – denní e-mailová, telefonická nebo osobní komunikace

Nabízíme

* Práci na HPP
* Dobré mzdové ohodnocení
* Nástup možný ihned nebo dohodou
* Týden dovolené navíc
* Zdarma závodní stravování
* Příspěvek na dopravu 2,-Kč/km
* Příspěvek na penzijní připojištění měsíčně ve výši 2% hrubé mzdy nebo
* Příspěvek na životní pojištění ve výši 850,-Kč/měsíc
* Příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce
* Věrnostní bonusy
* Zvýhodněné tarify mobilního operátora
* Dobré a kolegiální pracovní klima
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

* Spolupráce s týmem na vývoji nového výrobku
* Příprava kompletní konstrukční (mechanické nebo elektro) dokumentace výrobku
* Komunikace s ostatními odděleními ohledně technologických postupů výroby
* Komunikace se zákazníkem/dodavatelem
* Testování prototypů výrobků

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová