Pracovník/ce call centra - až 35 000 FIX + bonusy, Praha

Plat: 35000 - 55000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost, obsazujeme výše uvedenou pozici. Rozšiřujeme tým zákaznického servisu a v případě, že rád/a komunikujete se zákazníky, jste proaktivní, obchodně ladění, hledáme právě Vás!
- budete denně komunikovat se zákazníky na telefonu
- budete aktivně oslovovat a představovat produkty a novinky
- budete zjišťovat potřeby zákazníků a na základě toho jim navrhovat vhodné produkty z portfolia k prodeji
- budete informace z jednotlivých hovorů zpracovávat v interních systémech společnosti

Nabízíme

- ukončené SŠ vzdělání
- pro-zákaznický a aktivní přístup
- obchodní duch
- energický, dynamický, komunikativní typ osobnosti
- motivace pro další rozvoj

Náplň práce

- 5 týdnů dovolené
- multisport karta
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní pojištění
- důkladné zaškolení
- příjemná prostředí dynamické společnosti
- k fixní mzdě motivující bonusový systém na základě individuálních výkonů

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kolářová