Disponent námořních - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici právě hledáme novou posilu - zkušené disponenty nebo také šikovné absolventy.
Postaráte se o operativu v námořních přepravách od A do Z
Budete zpracovávat zásilky FCL,LCL
Postaráte se o koordinaci exportních a importních přeprav
Budete komunikovat s dopravci, rejdaři i zahraničními partnery
Postaráte se o kalkulaci přepravních nákladů a vyúčtování přeprav

Nabízíme

Máte praxi v oboru NEBO jste čerstvým absolventem dopravní školy
Dokážete komunikovat v AJ
Rozumíte si s MS Office
Máte dobré komunikační schopnosti
Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost pro vás nejsou cizí

Náplň práce

Silného a stabilního zaměstnavatele s velmi dobrým jménem na trhu
13. plat
Budete odpočatí, protože vás čeká 5 týdnů dovolené + další 2 dny zdravotního volna
Home-office 4x měsíčně
Multisport karta
Dostanete příspěvek na stravování, penzijní a životní pojištění
Získáte možnost rozvoje Vašich jazykových dovedností v rámci kurzů
Zvýhodněný telefonní tarif pro Vás i Vaši rodinu
Cafeterie
Posilovna i kantýna na pracovišti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová