Výpomoc ve výrobě - Chodov (155 Kč/hod) Praha

Plat: 155 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náplň práce:
Hledáme pracovníky na pomocné práce při výrobě fotoproduktů. Připoj se k našemu týmu!

Co budeš dělat?

- kompletovat obrazy
- balit obrazy do plastových folií/kartonů
- pracovat v expedici
- pracovat s řezačkou/laminovačkou
- podílet se na potisku textilu

Nabídka:
- nástup ihned (spolupráce do konce roku)
- dostaneš 155 Kč/hod a příplatek za práci o víkendu nebo v noci
- příjemné, moderní a čisté pracovní prostředí
- ranní směna (06:00 - 15:00), odpolední směna (14:00 - 22:00)
- máme i super kantýnu, kde můžeš doplnit energii
- sídlíme pouze 7 min od metra (Chodov)
- přátelský kolektiv

Požadavky:
- zkušenosti nejsou potřeba, všechno tě naučíme
- FLEXIBILITU (pracujeme ráno i odpoledne)
- koncem listopadu začnou víkendové i noční směny
- zodpovědnost a pečlivost
- spolehlivost

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Tyrnerová