Strojírenský průmysl hledá právě Tebe - až 40 000 Kč! Odolena Voda

Plat: 33000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Odolena Voda, Středočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co takhle se stát součástí stabilní společnosti v Praze a okolí? Pro naše klienty hledáme uchazeče s chutí se rozvíjet ve strojírenských oborech – zámečníky, klempíře, operátory CNC, operátory výroby, lakýrníky, nástrojáře, galvanizéry, …

Co je nutné?

- SOU v oboru strojírenství, praxe výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Spolehlivost, Zodpovědnost
- Chuť se učit novým věcem
- Nutnost zaslání životopisu

Nabízíme

Kolik si vyděláte?

- Měsíční výdělek 33 000 – 40 000 Kč (dle zkušeností)
- 20 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
- Stravenkový paušál, který můžete využít v závodní jídelně – o hladu Vás nenecháme
- Příspěvek na dopravu 5000 Kč
- Ubytování ZDARMA – v těsné blízkosti firmy
- Na začátku budete zaškoleni zkušeným trenérem
- Odměna za doporučení kamaráda ve výši 10 000 Kč

Náplň práce

Co děláme?

- Strojírenské práce
- Seřizujeme, obsluhujeme, sestavujeme, ohýbáme, tvarujeme, lakujeme, tmelíme, brousíme, …
- Místo výkonu práce: Praha a okolí

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Kepková   +420602164786