Jednoduchá obsluha lázeňských hostů Luhačovice

Plat: 22500 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Luhačovice, Zlínský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
samostatnost a zodpovědnost
přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků, trhané směny

Nabízíme

náborový příspěvek 3 000 - 10 000 Kč podle dosažených zkušeností
zázemí a stabilitu silné společnosti
pracovní doba 37,5 hod/týden
týden dovolené navíc (25 dnů)
zaměstnanecké stravování (snídaně 6 Kč, oběd 30 Kč, večeře 18 Kč)
možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny
práci na hlavní pracovní poměr
pracovní oděv
možnost profesního růstu
zvýhodněné výměnné rekreace
příspěvek na penzijní připojištění
zdarma účet u KB
slevy u obchodních partnerů

Náplň práce

nabídka, servis pokrmů a nápojů
dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní
udržování čistoty a pořádku na pracovišti
spolupráce s ostatními úseky hotelu
příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Lázně Luhačovice, a.s.

Lázeňské náměstí 436
Luhačovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Kadlecová