Dlouhodobá práce s tiskopisy Horní Počernice 110-130 Kč čist./h. Praha

Plat: 110 - 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pravidelnou docházku
Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

MZDA:
Remitenda: 105 Kč čist./hod.
Expedice: 110 Kč čist./hod.
Příjem zboží: 130 Kč čist./hod

BONUS 2000 Kč čistého/měs. - podmínkou je pravidelná docházka

VÝPLATA PO TÝDNU
Dlouhodobá spolupráce ( po zapracování možnost HPP )

Dobrá dostupnost z metra Černý Most

Náplň práce

Do skladu s časopisy a tiskopisy hledáme nové kolegy na následující pozice:

Zpracování vráceného tisku (remitenda ) - práce vhodná především pro ženy
Směny PO-PÁ 07.00-15.00 ( možnost přesčasů)

Expedice časopisů a denního tisku - práce vhodná pro muže i ženy
Noční směny NE-ČT 17/19 - 03.00
PÁ - 23.00-03.00 ( 130 Kč čist./hod )

Příjem zboží na denní směně - práce vhodná pouze pro muže
Směny PO-PÁ 07.00-15.00 ( možnost přesčasů )

Well Pack s.r.o.

10100 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Sadílková   724892923