Noční doplňování zboží 163,90 Kč/hod - Beroun

Lokalita pracoviště: Beroun, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - NOČNÍ doplňování v supermarketu.

Popis práce:

naskladňování zboží,
doplňování zboží do regálů,
kontrola čerstvosti jednotlivého zboží,
pomocné úklidové práce,

Nabízíme:

dlouhodobou brigádu,
získání zkušenosti,
denní vyplácení,
odměna 163,90 Kč/hod,

Požadujeme:

plnoletost podmínkou!
ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání váš lékař)
zodpovědnost a spolehlivost
pečlivost a samostatnost

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře! (s sebou VRT nebo POS, OP a průkaz pro práci v potravinách).

Agentura STUDENT s.r.o.

148 00 Praha - 4
Česká republika

Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   777 684 854