Brigáda – zadávání dat do systému – 140 Kč/hod Písek

Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

• Zadávání dat do systémů.
• Práce s PC.

JAK POZNÁŠ, ŽE JSI TÍM PRAVÝM UCHAZEČEM?

• Jsi časově flexibilní a nevadí ti práce třeba i o víkendu?
• Je ti alespoň 18 let?
• Učíš se rychle novým věcem?

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

• Mzda 140 Kč/hod
• Občerstvení na pracovišti zdarma.
• Jistota toho, že peníze dostaneš vždy včas.
• Jistota práce díky stálým projektům.
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku) – možnost práce i o víkendu
• Budeš v rodinném kolektivu a příjemném pracovním prostředí.
• Dbáme na dodržování protiepidemických opatřeních.

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Lidická tř. 2331
370 01 České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Kolářová