Produktový manažer – pro světelné a solární systémy Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, českou společnost, značku známou po celém světě jako předního dodavatele světelných zdrojů a osvětlení pro všechny segmenty rodinného i profesního života, hledáme vhodné kandidáty na pozici Produktový manažer – pro světelné a solární systémy.

Co bude Vaší náplní práce?

* Rozvoj stávajícího a nového produktového portfolia
* Sledování vývoje a výkonu produktového portfolia
* Realizace projektů v segmentu Smart/Lighting
* Komunikace a vyjednávání podmínek s dodavateli
* Analýza trhu a vyhledávání nových dodavatelů, produktů a směrů
* Práce s daty – správná analýza a rozhodování, monitoring trhu
* Podílení se na tvorbě obchodní strategie a cenové politiky
* Reporting vývoje svěřeného portfolia
* Posilování povědomí o značce TESLA lighting a vytváření poptávky po produktech

Co od Vás očekáváme?

* Výbornou znalost angličtiny
* Předchozí zkušenost z e-commerce prostředí na pozici Product Manager
* Aktivní, zapálený přístup k práci a výborné komunikační schopnosti
* Zkušenosti s budováním obchodních vztahů
* Dobré analytické myšlení a schopnost práce s daty
* Schopnost a motivaci učit se a dále se rozvíjet

Za co dostanete plusové body?

* Zkušenosti z oboru svítidel - světelných zdrojů
* Zkušenosti se zahraničním obchodem
* Zkušenosti s tradingem
* Znalost programů DIALux, Loxone
* Zkušenosti s logistikou – mezinárodní dopravou
* Znalost více jazyků

Co Vám nabízíme:

* Motivační finanční ohodnocení
* Notebook a auto, které je rovněž k soukromým účelům
* Flexibilní začátek a konec pracovní doby
* Přátelské prostředí a osobní přístup
* Možnost profesního růstu
* Slevy na firemní produkty skupiny FWG atlantiso
* Termín nástupu: dohodou
* Místo práce: Praha - Kbely

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Auto i pro soukromé účely
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant