Rozpočtář/konstruktér oken Liberec

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ/VŠ, ideálně v oboru stavebnictví
- znalost práce v Schücalu, Logikalu a AutoCadu výhodou
- znalost práce v MS Word, MS Excel, znalost počítačového prostředí
- komunikační schopnosti, týmová spolupráce, zodpovědnost a spolehlivost
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- zaměstnanecké benefity (např. eStravenky, kartu Multisport, permanentky na společenské akce)
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost kariérního růstu, podporu v seberozvoji a vzdělávání

Náplň práce

- realizace zakázek
- tvorba nabídek a výrobní dokumentace
- technická příprava nabídky
- zaměřování stavebních otvorů na stavbách
- komunikace se stavbou, zákazníky, investory a architekty

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Rybáčková   +420777156338