Automechanik/ Autoelektrikář Nové Město nad Metují

Lokalita pracoviště: Nové Město nad Metují, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik
Praxe na nákladních vozidlech nebo autobusech min.2 roky
Morální bezúhonnost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, loajálnost
Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Řidičský průkaz skupiny C,D výhodou

Nabízíme

Mzda od 26 000 Kč měsíčně
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění apod.)
Zázemí v seriózní firmě s dobrou platební morálkou
Nástup možný ihned, případně dle dohody
Pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují
Profesionální růst, seberealizace
Jednosměnný provoz

Náplň práce

Diagnostika závad autobusů a nákladních vozidel
Servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu
Práce s nejmodernějšími speciálními přípravky, diagnostikou
Pravidelné školení ke zvyšování odbornosti a kvalifikace

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Pavlína Štípalová