Administrátor skladu Kladno

Plat: 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co byste měl/a splňovat?

SŠ vzdělání s maturitou
časová flexibilita
trestní bezúhonnost
AJ - základní
uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
znalost skladových procesů a dokumentů - výhodou

Nabízíme

stabilní pracovní místo v mezinárodní společnosti
stravenky v hodnotě 90,- Kč
dotaci na stravu v kantýně
25 dní dovolené
penzijní připojištění
pokud Vám nejde angličtina a chcete se rozvíjet, budete mít placené kurzy na angličtinu
pokud rádi mlsáte, můžete mít firemní výrobky zdarma každý den
po půl roce dostanete smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce

Co Vás tam bude čekat?

budete organizovat příjem a výdej zboží a komunikovat se skladníky a řidiči
spravovat skladový systém v SAPu a kontrolovat tok zboží, doplňování zboží, procesy a řízení inventury
komunikace s výrobou, dopravou a obchodním oddělením
pokud se vyskytne technická porucha, budete jí řešit s externí firmou, která Vám pomůže
budete především pracovat s nejmodernějšími technologiemi a starat se o plně automatizovaný sklad
S kým si budeme rozumět?

Hledáme někoho, kdo bude pečlivý a samostatný, bude mít selský rozum a logicky přemýšlet. Zkušenosti nasbíráte a práci se SAPem Vás naučíme.

Devire s.r.o. Devire Hradec Králové

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Veverková   735 123 601