Pracovník/ce úklidu – Úrazová nemocnice Brno (pouze pro OZP)

Plat: 91 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Osoba s ID
• Min. ukončené základní vzdělání
• Zkušenosti s úklidem vítány
• Manuální zručnost

Nabízíme

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pracovníky/ce, osoby se zdravotním omezením na úklid společných prostor v Úrazové nemocnici Brno.

Jedná se o chráněné pracovní místo pro osoby se zdravotním omezením OZP, OZZ na HPP, zkrácený úvazek na 5 – 6 hodin denně.

Pracovní doba:
PO – PÁ od 6.00 – 11.00 (12.00) hodin.

Garantujeme Vám:
• Ochranné pracovní prostředky
• Práci na HPP pro osobu OZP, OZZ
• Stabilní a pravidelnou měsíční mzdu
• Možnost zaměstnaneckých půjček pro OZP
• Náborový příspěvek až do výše 5.000 Kč pro OZP
• Poskytneme Vám dostatek času na zapracování

OLMAN SERVICE s. r.o.

Kontaktní osoba:
Lada Doné