Obchodní zástupce/tabákové výrobky/Brno/Ostrava

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Obchodní zástupce/Retail Executive
Mezinárodní firma se sídlem v Praze hledá obchodní zástupce pro Prahu, Brno a Ostravu. Nabídneme Vám nadstandartní ohodnocení a možnost růst spolu s firmou, která se každým dnem rozšiřuje.
Co bude náplní Vaší práce?

- zodpovědnost za svěřenou oblast (cestování po regionu)
- péče o vztahy se zákazníky a akvizice nových zákazníků
- umisťování a kontrola reklamních materiálů na provozovnách
- zajištění distribuce, prodeje výrobků a dostatečných zásob

co vám nabídneme
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- vysoké platové ohodnocení
- příjemná firemní kultura se zaměřením na rozvoj a výsledky
- reálná možnost růstu finančního ohodnocení dle šikovnosti
- hezké pracovní prostředí, mezinárodní tým

co od vás očekáváme
- energického obchodníka, který svou práci dělá s nadšením
- zkušenost na pozici obchodního zástupce s tabákovými výrobky nutností
- ukončené SŠ vzdělání
- komunikační a prezentační dovednosti, schopnost navazovat dlouhodobé vztahy s klienty
- reprezentativní vystupování

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sandra Pons