Náborový příspěvek 20.000,-Kč- montážní dělník Jihlava

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

výhoda vyučení strojního/technického směru,
manuální vzručnost

Nabízíme

základní mzda 20.000,-kč
náborový příspěvek- 20.000,-Kč ( 1/2- vyplacený v první výplatě po zkušební době, 2/2- vyplacena v první výplatě po skončení 6měsíce)
smlouva na HPP
bonus dle plnění KPI až 3.400,-kč,
docházkový bonus 750,-kč/měsíčně,
stravenky v hodnotě 100,-kč,
kafeterie 300,-kč/měsíčně,
příspěvek na pojištění po 6měsících 500,-kč,
roční valorizace platu

Náplň práce

výroba a testování deskových a rotačních výměníků tepla,
montáž a demontáž dílců potřebných k výrobě,
dodržování bezpečnosti a pravních předpisů vyhlášek a nařízení ČR a EU

TRANSFER International Staff k.s.

Praha 1, 110 00
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Horáková