Sklad s nábytkem - Hostivice - 160-210Kč/h Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a spotřebním zbožím hledáme vhodné brigádníky (muže i ženy) na výpomoc do skladu v Hostivicích.

Jedná se o 8-12ti hodinové směny. Brigáda minimálně na měsíc!

Náplň práce:

- kontrola a vydávání objednávek

- nanášení zboží

- balení objednávek

- svoz palet

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík

- věk minimálně 18let

- fyzická zdatnost

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- možnost odpracovat minimálně 3 směny týdně

Nabízíme:

- mzda 160-170Kč/h hrubého ve všední dny a 195-210Kč/h o víkendu

- denní vyplácení (POUZE NA ÚČET!)

- dobrá dopravní dostupnost

- jistou brigádu minimálně na měsíc

- v případě spokojenosti možnost prodloužení spolupráce

Agentura STUDENT s.r.o.

148 00 Praha - 4
Česká republika

Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   777 684 854