Chemik - výroba pryskyřice - centrum Ústí nad Labem

Plat: 22460 - 25000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pryskyřice, neboli lidově smůla, setkáváme se s ní mnohem častěji než si uvědomujeme. Její nekonečné využití jistě stojí za práci při její výrobě. Kromě obsluhy strojů, je nutno také odebírat vzorky, připravovat aditiva, nastavovat a čistit potrubní trasy, vyměňovat filtry a sypat suroviny. Každá zkušenost v chemickém průmyslu se počítá. Ani svaly nebudou zahálet, manipulace s materiálem ať už se jedná o suroviny, výrobky, nebo odpady vyžaduje dobrou fyzickou kondici.

co vám nabídneme
- nástupní bonus 50 000Kč
- práci přímo v centru Ústí nad Labem
- základní hrubá mzda 22 460 Kč až 25 000 Kč
- nástup do kmenového stavu
- hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci

co od vás očekáváme
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat nepřetržitém provozu
- SŠ vzdělání nebo vyučení v chemickém či strojním oboru
- průkaz na VZV - velkou výhodou

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Srbecká