Hledáme dispečery MKD/VKD (Praha západ) Praha-západ

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zaměstnance do kmene do firem v oblasti dopravy a spedice např. v lokalitách Dobrovíz, Rudná a v dalších lokalitách.
Budete zařizovat mezinárodní kamionové přepravy.
Hodit se Vám budou zkušenosti z obdobné pozice.
Hledáme kandidáty s angličtinou i bez. (vnitro/mezinárodní přepravy)
Další jazyk (němčina, francouzština) výhodou.
► nástupní mzdu dle Vašich zkušeností pro juniorní/seniorní kandidáty (cca v rozmezí 35 až 45.000 Kč základní mzda)
► příspěvek na stravování
► výhodné tankování
► vzdělávací kurzy a školení
► pestrou práci a fajn kolektiv

Nabízíme

► komunikativní znalost AJ, abyste se domluvil/a s klienty, pokud anglicky nemluvíte, máme pozice i na vnitrostátních přepravách.
► praxe na pozici dispečera/disponenta bude Vaší velkou výhodou, rychleji se zaučíte
► dobré organizační schopnosti
► zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
► ochotu učit se

Náplň práce

► koordinace přeprav a denní komunikace se zákazníky
► příjem objednávek, jejich kompletace
► dohled nad zakázkami po celou dobu jejich průběhu - komunikace s řidiči a kontrola pohybu vozidel
► související administrativa, běžná denní operativa
► komunikace v rámci společnosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328