Obchodní zástupce – spedice a logistika Praha

Plat: 40000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Budete aktivně vyhledávat obchodní příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy. Klientům budete prezentovat nabídky v oblasti logistiky a přepravních služeb, proto je třeba, abyste se dobře orientoval/a v oblasti dopravy, spedice a logistiky. (máme pozice pro kandidáty z prostředí námořních, leteckých, pozemních přeprav i skladování)
* zkušenosti na obchodní pozici, ideálně v oblasti logistiky, spedice podmínkou
* komunikativní znalost AJ nebo NJ
* musíte umět komunikovat s klienty, vyjednávat o podmínkách spolupráce, být proaktivní a nebát se oslovit klienty
* musíte být aktivní řidič sk. B

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + bonusový systém)
* Zaměstnanecké benefity
* Zázemí stabilní společnosti

Náplň práce

* Aktivní vyhledávání nových zákazníků
* Analýza potřeb klientů, Jednání a péče o stávající zákazníky
* Zpracování cenových nabídek – přepravní služby i logistika
* Tvorba a prezentace nabídek
* Reporting vedení společnosti
* Spolupráce s dalšími odděleními ve firmě

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328