Romský koordinátor / romská koordinátorka - 0,5 úvazek Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 19 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* bakalářské vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné

* velmi dobrá znalost romské kultury a tématu romské integrace a vzájemného soužití, předchozí zkušenosti v dané oblasti

* dobrá znalost zákona o právech příslušníků národnostních menšin a zákona o sociálních službách

* znalost koncepčních materiálů vztahujících se k národnostním menšinám a zvláště romské menšině, na úrovni státní politiky a na úrovni hl. města Prahy

* znalost příslušných právních dokumentů souvisejících s oblastí integrace romské menšiny

* dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)

* dobré komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi

* schopnost koordinovat

* proaktivní přístup, zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným činnostem, smysl pro týmovou spolupráci

* psychická odolnost

* vítána znalost anglického jazyka v mluveném i písemném projevu

Zákonné předpoklady: Úředníkem podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR nebo cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná, bezúhonná a ovládá český jazyk.

Nabízíme

* platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 10, základní plat při 0,5 úvazku (=20 hodin týdně) v rozmezí od 10.630 Kč až 15.620 Kč podle započitatelné praxe, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků (více se dozvíte z úplného oznámení o výběrovém řízení)

* pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna

* pracoviště v centru Prahy

* podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring a koučink

* benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením

* podporu slaďování pracovního a rodinného života, 2 dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod

* možnost získání služebního bytu

Náplň práce

* zpracování strategických a koncepčních dokumentů v oblasti udržitelné dopravy na území HMP

* spolupráce na tvorbě Strategie městské logistiky pro Pražskou metropolitní oblast

* spolupráce s orgány veřejné správy a soukromými společnostmi v oblasti městské logistiky

* rozpracování a koordinace realizace návrhů opatření ze Studie městské logistiky (IPR 2019)

* sledování mezinárodních trendů v oblasti městské dopravy, prezentace aktivit HMP na národních i mezinárodních setkáních a konferencích

* sledování vývoje problematiky nákladní dopravy na území Prahy, zejména zásobování

* koordinace a příprava komunikačního postupu Magistrátu hl. města Prahy v oblasti dopravních omezení

Hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy

Mariánské náměstí 2
11001 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Gabriela Kolářová   5622.gabriela.kolarova