Finanční účetní - v hotelu / O2 areně – 25 dní dovolené Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

STAGES HOTEL Prague / O2 arena / O2 universum / Forum Karlín

Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Hotel je inspirován hudbou a velkými show – recepce je stylizovaná do podoby pódia, pokoje mají místo klasických lamp reflektory a objevíte zde mnoho dalších originálních hudebních prvků… Vlastníkem a provozovatelem je společnost Bestsport, a.s., která provozuje i O2 arenu a O2 universum. Díky tomu máme unikátní možnosti pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze.

Chcete se stát součástí tohoto jedinečného konceptu?

Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?

Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti.

Děkujeme a těšíme se na nové kolegy, kteří nám pomohou roztančit prostory originálního a stylového STAGES HOTEL Prague.

POŽADUJEME:

• Min. středoškolské vzdělání.
• Praxe finanční účetní min. 2 roky.
• Zkušenost účetnictví odpovídající náplni práce.
• Zkušenost s hotelovým provozem vítána.
• Znalost účetního programu SAP (výhoda).
• Zodpovědného, pečlivého a samostatného člověka s chutí do práce.
• Pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.
• Člověka, který své pozici rozumí a věří si v tom, co dělá.

Nabízíme

• Řádnou smlouvu na HPP + možnost dalších finančních bonusů.
• 25 dní dovolené.
• Řadu benefitů v rámci napojení na O2 arenu, O2 universum a síť Marriott Hotels.
• Dotované stravování v místní kantýně.
• Možnost parkování.
• Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace.
• Kvalitní zázemí a přátelské vedení.
• Být součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague se otevřel v listopadu 2021.
• Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

Náplň práce

• Účtování faktur přijatých i vydaných.
• Účtování skladového hospodářství.
• Vedení pokladen v Kč i cizích měnách.
• Účtování a párování bankovních výpisů.

Lidé a Příležitosti s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
Denisa Dočekalová