Referent/ka s AJ - Česká Třebová ✅ Ústí nad Orlicí

Plat: 23000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• středoškolské vzdělání
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
• spolehlivost
• samostatnost
• aktivní a zodpovědný přístup k práci
• prozákaznický přístup
• komunikativnost a příjemné vystupování

Výhodou

• aktivní znalost francouzského jazyka slovem i písmem
• zkušenosti s informačním systémem Entry
• zkušenosti s logistikou v automotive

Nabízíme

• nástupní plat od 23.000 Kč/měsíc. + prémie: průměrně 25 000,-/ měsíc
• měsíční (1.000 Kč), čtvrtletní prémie (3.000 Kč)
• roční věrnostní odměny až do výše 10.000 Kč dle délky pracovního poměru
• možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
• dovolenou navíc
• příspěvek na stravu ve výši 100 Kč za den (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
• Benefit Card Edenred
• MULTI 1.800 Kč/kvartál
• MEDICA 1.000 Kč/rok
• odborné vzdělávání

Náplň práce

• komunikace se zákazníky
• příjem a potvrzování objednávek
• vystavování výrobních zakázek a plánování výroby
• komunikace s dopravci a objednávání přeprav
• příprava expedičních podkladů pro sklady
• reporting pro vedoucího logistiky
• spolupráce napříč firmou (nákup, výroba, sklady, QM, ekonomický úsek, projektové řízení)

Mgr. Petr Kmošek

Milheimova 1217
53002 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Techplast, a.s.   605733267