Sklad Ingram Micro v Holandsku.Bez znalosti Aj.Mzda do 15,75€/h. Waalwijk

Plat: 10,50 - 15,75 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Waalwijk, Zahraničí
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- znalosť anglického jazyka nie je potrebná
- ochota pracovať na 2-3 smeny a cez víkendy
- ochota rešpektovať iné národnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia
- predchádzajúca prax s manuálnou prácou výhodou
- vodičský preukaz výhodou
- bezúhonnosť

Nabízíme

Máte radi výzvy a nevadí vám pracovať na 2-3 smeny ? Chceli by ste radšej začať pracovať dnes ako zajtra ? Nemusíte viacej hľadať. Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť s množstvom výhod.

Ingram Micro je popredným hráčom na technologickom trhu, najväčším distribútorom veľkoobchodných technológií a globálnym lídrom v oblasti služieb, v oblasti riadenia dodávateľských reťazcov a mobilných zariadení.

Lokalita práce: Waalwijk

Mzda:
Základná mzda pre kandidátov od 21 rokov je od 10,50 € brutto/hodina, vyplácaná mesačne
Príplatky medzi pracovnými hodinami / nadčasy a cez víkend sú
od 11,55 €/h – 15,75 €/h nasledovne:
– 11,55 € brutto/h - pracovná smena 19:00-00:00
– 13,12 € brutto/h - pracovná smena 00:00-07:00
– 13,12 € brutto/h - nadčas
– 15,75 € brutto/h – práca cez víkend (sobota/nedeľa)

Ubytovanie:
- zabezpečené zamestnávateľom, hradí si zamestnanec, cena 109€/týždeň
- rôzne typy ubytovania: rodinné domy (2-3 lôžkové izby), spoločná kuchyňa, kúpelňa, obývačka
Doprava do/z práce:
- zabezpečená zamestnávateľom na služobných automobiloch. Cena 18,75€/týždeň. Vodiči ZDARMA!

Náplň práce

Ako logistický pracovník/skladník budete mať na starosti rôzne pracovné úlohy:
- Budete zárukou pre našich zákazníkov ktorí si objednali tovar, že ho aj dostanú.
- Budete mať možnosť nakladať, vykladať ale aj objednávať tovar.
- Budete pracovať so spotrebným tovarom.

Universal Consulting s.r.o.

Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
Universal Consulting Team   00421903250669