Operátor/ka v Kopřivnici, mzda 25 500 Kč Kopřivnice

Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Operátor/ka v Kopřivnici, mzda 25 500 Kč!
Hledáte po této nelehké době práci? My ji pro vás máme! Výroba v automotive se opět rozjíždí, tak neváhejte a nastupte k nám! Čeká vás mzda až 25 500 Kč, do práce vás svezeme zdarma nebo můžete využít příspěvek na vlastní dopravu. Nebaví vás vařit? U nás si dáte skvělý oběd za pouhých 25 Kč. Získáte také spoustu dalších benefitů, například fyzioterapii, možnost volnočasových a sportovních aktivit, podíl na hospodářském výsledku firmy atd.
 
Co Vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.  
 
Nemáte zkušenost s prací ve výrobě? Nevadí! My vás vše rádi naučíme. V případě, že zkušenosti již máte, poté vám nabídneme nástup přímo do kmene firmy.

Co vám nabídneme?
- můžete si vydělat 25 500 Kč hrubého měsíčně (mzda s příplatky)
- dostanete odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč a navíc podíl na hospodářském výsledku
- svézt se můžete autobusem zdarma do práce i zpět ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
- v případě dojíždění po vlastní ose vám přispějeme na dopravu až 1 125 Kč
- už nemusíte řešit co budete vařit, jednoduše si zajdete do jídelny, kde si dáte výborný oběd za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
- nastoupit můžete ihned

Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.  

Co od vás očekáváme?
Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří mají chuť pracovat ve směnném modelu. (3 směnný provoz, 8 hodinová pracovní doba, pravidelné střídání - ranní, odpolední, noční)

Jak se přihlásit?
Zaujala Vás nabídka?

Pak klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám na telefonní číslo 778 463 528. Těšíme se na vás!


Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová  


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace