Brigáda - až 125Kč/hod - Královo Pole Brno

Plat: 110 - 125 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Podrobnosti o nabídce
Hledáte brigádu mezi svátky?

Nebo i dlouhodobě v průběhu roku?

Vyhovují Vám odpolední směny?

Hledáme brigádníky na vychystávání objednávek z e-shopu.

Odměna 110 až 125kč/hod. (podle šikovnosti brigádníka)

Jedná se o práci se čtečkou a pohybu ve skladu.

Možnost směn:

Po - Čt (15:00-23:00), neděle (17:00-23:00)

Plánování směn podle mobilní aplikace.

co vám nabídneme
možnost výdělku
flexibilní plánování směn, alespoň 2 směny týdně
příležitost pro studenty

co od vás očekáváme
zkušenost ze skladu výhodou
věk 18 let a více
praxe se čtečkou nebo chytrým telefonem

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková